JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

hakkimizdagorseli

 

 

Pro Danışmanlık profesyonel kadrosu ile geniş danışmanlık ve hizmet sektörü ağına sahiptir.

İstanbul ve İzmir merkezli şirketimiz siz müşterilerimize en hızlı ve sorunsuz hizmeti verebilecek kalite, tecrübe ve etkinliğe sahiptir. Pratik düşünebilen uzman kadromuz tüm işlemlerinizi kısa sürede çözümleyerek size daha az bürokrasi, daha az maliyet ve zaman kazandırır.

ProDanışmanlık bir ProDijital kuruluşudur.

Kadromuzda birden fazla yabancı dile sahip uzmanlarımız, gerek yurt içi, gerekse yur dışı yazışmalarında size yardımcı olabilmektedirler.

 

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada sektörde kendinden söz ettiren, verdiğimiz hizmetlerimizle örnek ve siz müşterilemizin memnuniyetini kazanmış, kalıcı başarı ile hedefimize ilerlemek.

 

MİSYONUMUZ

Tecrübeli uzman kadromuz ile güvenilir, hızlı, sorunsuz ve pratik çözüm odaklı hizmet vererek müşterilerimizi bürokrasi karmaşasından kurtarmak, zaman kazandırmak ve siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

Bütçenize uygun fiyat avantajları sunan, Pratik, Hızlı, Sorunsuz, Güvenilir, Dürüst, Hoşgörülü, Kendini geliştiren, Yeniliklere açık, Güncel, Müşteri odaklı, Global yapıya sahip.

 

Dil Desteğiz
Hizmetlerimizde bünyemizde çalışan uzmanlarımız ile İngilizce, İtalyanca, Bulgarca, Korece dil desteği vermekteyiz.

Müşteri Hizmetlerimiz
Hafta içi 08:00 – 17:00 mesai saatleri içerisinde ilgili departmanlarımız size her türlü desteği vermektedir. .

[/one_third]
LOGOS