Hakkımızda

Pro Danışmanlık profesyonel kadrosu ile geniş danışmanlık ve hizmet sektörü ağına sahiptir.

İstanbul ve İzmir merkezli şirketimiz siz müşterilerimize en hızlı ve sorunsuz hizmeti verebilecek kalite, tecrübe ve etkinliğe sahiptir. Pratik düşünebilen uzman kadromuz tüm işlemlerinizi kısa sürede çözümleyerek size daha az bürokrasi, daha az maliyet ve zaman kazandırır.

Kadromuzda birden fazla yabancı dile sahip uzmanlarımız, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı yazışmalarında size yardımcı olabilmektedirler.

 

PRODANIŞMANLIK

Siz müşterilerimize en hızlı ve sorunsuz hizmeti verebilecek kalite, tecrübe ve etkinliğe sahibiz. Analitik düşünebilen uzman kadromuz tüm işlemlerinizi kısa sürede çözümleyerek size daha az bürokrasi, daha az maliyet ile daha fazla zaman kazandırır.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada sektörde kendinden söz ettiren, verdiğimiz hizmetlerimizle örnek ve siz müşterilemizin memnuniyetini kazanmış, kalıcı başarı ile hedefimize ilerlemek.

MİSYONUMUZ

Tecrübeli uzman kadromuz ile güvenilir, hızlı, sorunsuz ve pratik çözüm odaklı hizmet vererek müşterilerimizi bürokrasi karmaşasından kurtarmak, zaman kazandırmak ve siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Bütçenize uygun fiyat avantajları sunan, Pratik, Hızlı, Sorunsuz, Güvenilir, Dürüst, Hoşgörülü, Kendini geliştiren, Yeniliklere açık, Güncel, Müşteri odaklı, Global yapıya sahip.

 
Profesyonel Danışmanlık

Kendini sürekli yenileyen, alanında uzman, yabancı dil bilen, Yurt içi ve yurt dışı işlemlerine hakim kadro.

Gelecek burada!

İlgili bakanlıklarla sürekli iletişim halinde, en son yönetmelik ve tüzükleri takip ediyoruz ve sizi bilgilendiriyoruz.

Zaman Kazanın!

Alanında uzman kadrosu ile işlemleriniz eksiksiz ve hızlı şekilde tamamlanır.

Bütçenize uygun fiyatlar

Rekabetçi fiyat politikamız ile bütçenizi zorlamadan işlemlerinizi halledin.

Sayılarla Biz

Yılların birikimi, uzman kadro ve birikimlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti rakamlarla ifade edilemez.

3000+İşlem
12+Ülkeye hizmet
5000+Belge
150+Müşteri / Firma

Global yenilikleri takip edin

İthalat, ihracat işlemlerinizde yurt dışı İngilizce / İtalyanca / Bulgarca / Korece yazışmalarınızda, gerekli belgelerin temini veya iletişimini firmamız tarafından sizin adınıza yürütme yada tercüme desteği vermektedir.
Uzmanlarımıza ulaşın: Tel: 0 212 90 90 520

REFERANSLARIMIZ

Gizlilik politikamız ve anlaşmamız  gereği bazı firmaları referans olarak gösteremiyoruz. Anlaşmalarımız dahilinde beyan edebileceğimiz bazı firmalar aşağıda gösterilmiştir. ProDanışmanlık gizlilik politikası gereği başka firma ve 3. şahıslarla müşterilerimizle ilgili bilgi paylaşımında bulunmaz.

Aradığınız DanışmanlıkBildirimRuhsatlandırmaSağlık BakanlığıTercümeMSDSKozmetikMDRÜTSTMGDGümrük ve Ticaret BakanlığıYurt dışıTıbbi Cihaz işlemleri ise doğru adrestesiniz...

  TSE tarafından yetkilendirilmiş sertifikalı uzmanlarımız tarafından işlemleriniz profesyonel & hızlıca yapılır.Danışmanlık almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

  ADRES

  Bahçelievler İstanbul, Türkiye - Karşıyaka, İzmir, Türkiye.

  TELEFON

  +90 212 90 90 520

  EMAIL

  iletisim@prodanismanlik.com