JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

 

 

Logo & Kurumsal Kimlik

 

Logo Tasarımı

Markalaşmada en önemli ilk adım logo ve kurumsal kimliğinizin doğru ve etkili biçimde oluşturulmasıdır. Logo;  markanızın sembolleştirilmiş , isim olarak yazılmış, dizayn edilmiş halidir.

 

Tasarlanacak logo, markanızın müşterilerinize karşı oluşturulan ilk görsel imajdır. Firmaların, hedef kitlelerine en iyi imajı vermek için logolarını çok dikkatli ve titiz bir şekilde hazırlıyoruz. Logo tasarımlarınızda ilk olarak hatırlanabilir olmasına özen gösteriyoruz.

Kurumsal Kimlik

 

Sadece insanlar değil markalar da kendilerini görünümleriyle ifade ederler. Markalar kurumsal kmlikleri sayesinde “kalabalıkta” ayırt edilir olurlar. Gerek şirketlerin gerekse de markaların kurumsal kimlikleri tıpkı insanlarda olduğu gibi karakterlerinin dışa yansımasıdır.  Kurumsal kimlik, bir şirketin veya bir markanın kişiliğinin, duruşunun, değerlerinin “yansımasıdır”.

Kurumsal kimliklerini oluşturan markalar (kurumlar) hem kendilerini daha etkin bir şekilde ifade etme, farklılaştırma, konumlandırma hem de bütün değer ortaklarıyla güçlü bir bağ kurma imkanı bulurlar.

 

Pro Danışmanlık markalaşma sürecinde logo tasarımlarınızdan kurumsal kimliğinizin oluşturulması safhasına kadar her noktada size profesyonel tasarım hizmetleri sunmaktadır.

  • Marka oluşturulması
  • Marka tescili
  • Logo tasarımı
  • Logo kullanım kılavuzunun oluşturulması
  • Marka kullanım kılavuzunun oluşturulması
  • Kurumsal kimlik

Uzmanlarımıza ulaşın:  Tel: 0 212 90 90 520   E-Mail: iletisim@prodanismanlik.com