JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
Professional WordPress

Kozmetik Bildirimi

Profesyonel uzman kadromuz ile hızlı ve sorunsuz şekilde ithalatı veya yerli üretimi yapılmak istenen tüm kozmetik ürünlerinizin Sağlık Bakanlığı’na bağlı Kozmetik Daire başkanlığına bildirimlerini yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Professional WordPress

MSDS – GBF

Pro Danışmanlık TSE tarafından yetkilendirilmiş sertifikalı uzmanlarımız tarafından, MSDS – Güvenlik Bilgi Formları’ nın hazırlanması ve dağıtılması hakkında yönetmelik gereğince CLP Tüzüğü kapsamında MSDS-Güvenlik Bilgi Formları ( GBF) oluşturulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Wordpress Professional Expert

UBB

UBB firma kaydı ve UBB ürün kayıt işlemleri ile ilgili Profesyonel uzman kadromuz ürünlerinizin belgelerini sisteme yüklenmesi, doğru bir şekilde kayıt edilmesi, takip ve bakanlığa ibraz işlemlerinizi, Serbest Satış Sertifikası (Deklarasyon) başvurularınızı hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştirir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 
Premium Web Design Services

E-İmza

Bireysel Başvuru yada Kurumsal Başvuru şeklinde E-imza tanımlanması yapılabilmektedir.Başvuru evrakları tamamlanan kişilerin kimlik doğrulamları TNB E-imza personeli veya NOTER kanalıyla gerçekleştirildikten sonra elektronik imzalar sahiplerine gönderilmektedir. Ayrınyılı bilgi için tıklayınız.

Professional Website Template

İSG

Profesyonel tecrübeli işçi sağlığı ve iş güvenliği uzmanlarımız ile İş Güvenliği Desteği, risk analizi değerlendirme konusunda ÇASGEM sertifikalı İş Güvenliği uzmanları ile hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Premium WordPress Theme

Deterjan Bildirimleri

Pro Danışmanlık  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı kimyasal mevzuatlar konusunda ve mevzuatların getirdiği yükümlülükler karşısında size uzman kadromuz ve hızlı çözüm hizmetlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 
Premium Web Design Services

Hava Aromatize Edici Ürünler Bildirimi

Hava Aromatize Edici Ürünlerin Üretimi, ithalatı, piyasa gözetimi ve denetimi ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tehlikeli Maddeler ve Müstahzarlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formlarının Hazırlanması  ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bildirimlerinizde hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Professional WordPress

Diğer Bildirimler

Kuvvetli Asit veya Baz İçeren Temizlik Ürünleri bildirimleri, Tampon, Hijyenik Ped, Göğüs Pedi, Çocuk Bezi ve Benzeri Ürünler bildirimleri, Ağız Temizliğinde Kullanılan Diş Fırçaları,  Emzik, Biberon, Alıştırma Bardağı  ve benzeri ürün bildirimleri gibi diğer tüm bildirim işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Professional WordPress

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Karayolu ile yapılan tehlikeli Madde Taşımacılığını, tehlikeli madde gönderenleri tehlikeli maddeleri dolduran, yükleyen, boşaltan ve paketleyenleri, maksada uygun teknik özelliklere sahip her türlü taşıma ruhsatı bulunan işletmelerde Tehlikeli Madde Güvenlik danışmanı bulunması yasal bir zorunluluktur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 
Professional WordPress

Serbest Satış Sertifikası (Deklarasyon)

Türkiye ‘deki Tıbbi Cihaz üretici firmalarının, ayrıca ithalattan ihracat yapan firmaların Tıbbi Cihaz İhracatı yapabilmek için almakla yükümlü oldukları, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası’na (TİTUBB) biriminden alınan sertifikadır.Bakanlık tarafından verilen Serbest Satış Sertifikası olmadan firmalar yurt dışına ürünlerinin ihracatlarını yapamazlar. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Professional WordPress

Sağlık Uygulama Tebliği – MEDULA sistemi (SUT)

SUT uyarınca Sağlık yardımları Sosyal Güvenlik Kurumunca karşılanan ve kapsam maddesinde tanımlanan genel sağlık sigortalısı ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerin, kurumca finansmanı sağlanan sağlık hizmetleri, yol, gündelik ve refakatçi giderlerinden yararlanma esas ve usulleri ile bu hizmetlere ilişkin Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonunca belirlenen ödenecek bedeller bildirilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Professional WordPress

Kuvvetli Asit Baz Bildirimleri

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nca  Kuvvetli Asit veya Baz İçeren Temizlik Ürünlerin Üretimi, İthalatı, Piyasa Gözetimi ve Denetimi İle Bildirim Esaslarına Dair Tebliğe göre, kuvvetli asit baz ürünleri için piyasaya arzdan sorumlu olan üretici/ithalatçı firmalar ürünü piyasaya ilk kez arz etmeden önce  Bakanlığa bildirimde bulunmalıdırlar. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.