JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

 

 

Ambalaj Tasarımı

Ürünün piyasada yer edinebilmesi; doğru ve etkili bir ambalaj malzeme seçimine bağlı olduğu kadar, ambalajın tasarımına da bağlıdır. Ambalaj; ürünün giysisi gibidir. Ürünün yapısına uygun seçilen renklerle, uyumlu yazı ve biçimlerle tasarlanmış, çekici, güzel görünümlü bir ambalaj, tüketiciyi olumlu yönden etkiler, ürünün satışlarını arttırır.

Ambalaj tasarımı grafik tasarımının yanı sıra piyasa şartlarına ve Türk mevzuatlarına uygun olmalıdır. Eğer ürününüz belirli bir sektör için kullanılacaksa örneğin; ilaç sektörü, kozmetik yada gıda sektörü gibi grafik tasarımında dikkat edilmesi gereken kural ve mevzuatlar vardır.

Ürününüzü pazarlarken istediğiniz sloganı kullanamazsınız. Örneğin;  “%100 ……  işe yarar” v.s. gibi işte tam bu noktada da Pro Danışmanlık ürününüzün ambalaj tasarımlarında grafik tasarım, mevzuata uygun slogan ve düzenleme, renk seçimi ve markalaşma sürecinde size hizmet sunar.

 

Dijital Baskı’da ekonomik çözümler.

Güçlü teknik kadromuz ve yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu ile; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden ekonomik ve yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz.

ProDanışmanlık iletişim:  Tel: 0 (212) 90 90 520   E-Mail: iletisim@prodanismanlik.com

ProDijital iletişim: Tel: 0(232) 332-0949 E-mail: info@prodijital.com.tr

[/text]